21 Haz 2012

Yıldızlı Projeler Yarışmas...

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün bu yıl “Fikrini Geleceğe Taşı” sloganıyla düzenlediği Yıldızlı Projeler Yarışması’nda final heyecanı yaşanıyor. Yıldız »

17 Şub 2012

Fizy 2.0 yeni görünümüyle ...

Geçtiğimiz günlerde yenilenme çalışmalarına giren fizy.com artık yepyeni ve bir o kadar da kullanışlı arayüzüyle yayına geçirildi. Projesi ve geliştirmesi »

2 Ara 2011

Yıldızlı Projeler Yarışmas...

Türkiye’nin  en geniş katılımlı proje yarışması olan “Yıldızlı Projeler Yarışması” başvuruları yeniden başlıyor! Türkiye’de Ar-Ge ve »

18 Eyl 2011

Fikrini Geleceğe Taşı FİNA...

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN SORUNLARINI MÜHENDİSLER ÇÖZÜYOR! YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün bu yıl “Fikrini Geleceğe Taşı” sloganıyla 3.sünü düzenlediği Yıldızlı »

21 Haz 2011

Atatürk Üniversitesi Linux...

Buradaki haberimizde de bahsettiğimiz Linux Seminerleri bugün itibariyle bitti. Linux hakkında çeşitli bilgilerin verildiği, eğitimin yapıldığı seminere katılanlara »

20 Haz 2011

2 gün sürecek Linux Semine...

Atatürk Üniversitesi BAUM’da görevli Aycan BÜLBÜL’ün girişimleriyle, aycan.net ve atauniv.com un destekleriyle Linux Kullanıcıları Derneği (LKD) tarafından »

18 Mar 2011

Google Genç Ajanslar Akade...

Google’ın bu yıl ilkini düzenlediği Google Genç Ajanslar Akademisi ile Türkiye’de üniversite öğrencilerini dijital pazarlama ile tanıştırmayı amaçlıyor. »

15 Mar 2011

Fikrini Geleceğe Taşı

Üst üste iki yıldır Türkiye’nin ‘En Aktif Bilim ve Teknoloji Kulübü’ ödülünü alan YTÜ IEEE öğrenci Kulübü, bu yıl ‘Fikrini Geleceğe Taşı’ sloganıyla »

30 Ara 2010

Fizy neden kapatıldı?

Aşağıdaki yazı Fizy’nin kurusucu Ercan Yaris’in resmi sitesinden alınmıştır. selam, hoşgeldin, yalnızca 2 dakikanı ayırabilir misin? çünkü özet »

7 Haz 2010

Türk Telekom, Google ve YA...

Şu günlerde yasaklar iyice çığrından çıktı… Telekomun bildirisinde geçen, IP güncellemeleri ve hemen akabinde Google’ın açıklaması Türk internet »

30 Tem 2009

Tıpçıların Yeni Dünyası Ta...

Tıp camiasına çok farklı bir giriş yapan tabibim.org, sözlük formatıyla tıpçılarda yeni ufuklar açacağa benziyor… Site kurucularından tabipmalik(M. Ali »

14 Tem 2009

Windowsa Googledan Rakip G...

İnternet devi Google, yakında piyasaya işletim sistemi sürerek işletim sistemi piyasasına da yavaş yavaş girmiş olacak. 2010’un ikinci yarısında “çok »