27 Oca 2013

Görme Engelli Vatandaşlar ...

Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Radyo Koordinatörü Jale Alcan önderliğinde, görme engelli vatandaşlar için başlatılan sesli kitap kampanyasına »

Devamı
20 Eki 2010

Bulut Belgeseli Uluslarara...

Bu yıl 5.si düzenlenen Uluslararası Dadaş Film Festivalinde ulusal ve uluslarası belgesellerin yanında bir de Erzurum’da yapılan “Bir Bulut Vardı Yaylada” »

Devamı
26 Şub 2010

Bir BULUT Vardı Yaylada | ...

Atatürk Üniversitesi, Erzurum kültürü ve değerlerini sinema dili ile anlatacak “Bir Bulut vardı Yaylada” adlı belgesele imza atıyor. Yapımını İletişim »

Devamı
9 Eki 2009

Fakülteler Yarışıyor tekra...

Geçen sene düzenlenen FAKÜLTELER YARIŞIYOR Programı bu sene tekrar düzenlensin mi? Geçen seneki program hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. »

Devamı
31 May 2009

Fakülteler Yarışıyor da Co...

Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Eğitim Topluluğu tarafından hazırlanan yapımcılığını Jale Alcan’ın üstlendiği »

Devamı
27 May 2009

Fakülteler Yarışıyor Final...

Yapımcılığını Jale Alcan‘ ın üstlendiği, İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Eğitim Topluluğu’nca düzenlenen “Fakülteler »

Devamı
2 Nis 2009

Atatürk Üniversitesi Fakül...

Radyo Televizyon Ve Sinema Eğitim Topluluğu tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema(RTS)  »

Devamı